Süper Fiyatlar


AZURO Multi 5V - 3kgAZURO Multi 5V - 3kg

AZURO Multi 5V - 3kg

Array
Satış fiyatı: 235 TL
Kazancınız:
5 fonksiyonlu tablet: Dezenfeksiyon, yosunlaşmayı ve flokülasyonu önler, ayrıca ph değerini dengelemek ve suyu yumuşatmak için kullanılır - 3 kg, tabletler 200 gr
Description

Ambalaj: 3.00 kg, 200 gr tablet

AÇIKLAMA:

Su dezenfeksiyonu, bakteri, yosun, küf, mantar oluşumunu önlemeye ve flokülasyon (berraklaşma), pH değerini dengeleme ve suyu yumuşatma için kullanılan 5 etkili güçlü klorür tabletler. Suda daldırılmalarından sonra tabletler, giderek klor içeriğini serbest bırakır, suyu dezenfekte eder, diğer katkı maddeleri ise yosun oluşumunu engeller ve suya berraklık kazandırır. Bu ilaç; orta derecede kirletilmiş suyun düzenlenmesine, genellikle aralıksız bakımı için uygulanır. “Azuro Chlor Trio” klorlu tabletler; uzun süreli, geniş kapsamlı ve garantili etkilidirler.

KULLANIM:

Havuzunuzu doldurduktan ve pH değerlerini 7.2-7.6 seviyesinde ayarlamınızdan sonra, “Azuro Chlor Trio” kullanarak, suyu klorlaştırabilir ve berraklaştırabilirsiniz. Bu tabletlerle birlikte, klorürün çözülüm ve tabletlerin etki süresinin uzatılması için “Azuro Chlor Stabil” kullanmanız tavsiye olunur. Havuzunuzdaki suya iyi bakabilmeniz için, her 6 veya 8 günde bir, her 30 m³ (30.000 L) su için 1-2 tablet katmanız gerekir. Tabletlerin miktarı, suyun derecesine göre değişir: 25º C kadar derecede - birer tablet; 25º C üzerinde - ikişer tablet şeklinde. Genel kurala göre; maksimum seviyede berrak su elde edebilmemiz için, pH değerlerini 7.2-7.6 aralıklarda, aktif klor oranını ise - 0.3-0.5 mg/L seviyelerinde tutulması şart. Eğer suda klor oranı 0.3 mg/L altına düştüğü takdirde, klorürlü ilaç katmanın zamanı kesin gelmiş demektir. İlacı doğru şekilde kullanabilmeniz için, suda pH değerleri ve klor oranı düzenli olarak test aletleriyle ölçülmesi gerekir.İlaç filtrasyon sayesinde sudan arıtılabilen ve böylece duru suyun berraklığını iyileştirerek, en küçük taneciklerin daha büyük taneciklerle birleşmesi prensibinde çalışarak, havuzdaki suyu berraklaştırmak için kullanılır.

 

ÖNEMLİ! Yukarıdaki metin sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kullanım öncesi lütfen etiketdeki talimatları dikkatle okumanız rica olunur!

 

Faydalı bilgiler

Havuz hacmini hesaplama formülleri

Havuz hacmini hesaplama formülleri
Niçin havuzumuzun hacmini bilmemiz gerekiyor?

Havuzda kullanılacak kimyasalların dozajını doğru ayarlamak ve havuzdaki su miktarına göre doğru filtrasyon sistem seçimi için havuzun hacmini bilmenizde fayda var.

Havuzunuzun hacmini kübik metre (m³) bazında hesaplayabilmeniz için, havuzun şekline göre aşağıdaki standart formüllerden faydalanabilirsiniz.

Standart dışı formu olan havuzlar için formüller tahminidir. Eğer havuzunuzun merdiveni iç tarafında ise (havuz gövdesinin bölünmez bir parçası şeklinde), merdivenin kapladığı birkaç m³ hacmi genel h...

devamı

Müşteri hizmetleri

Bize ulaşın

Bize ulaşın

  YÜZHAVUZ San. ve Tic. Ltd. Şti.

Tel. +90-216 553 50 00

 

       Dükkan:            Adagülü sokak. No: 8, Tuzla , İstanbul

       Merkez ofis:     Çilek sok.  Akyol İşhanı: 16-14, Kadiköy, İstanbul

       E-posta:            info @ yuzhavuz.com.tr

       Ofis saatleri:     09.00-18.00  (pazar günleri hariç)

       İzmir,  Antalya,  Ankara, Trabzon ve yurtdışında 
       Bulgaristan, Sırbistan ve Romanya  bayilerimiz
bulunmaktadır

devamı

rastgele ürün

IMG_0708
Standı
Valf

Eklenen son ürünler

IMG_0708
Standı
Valf

Bizi takip ediniz

Güvenli Internet Alışverişi

credit card